Anasayfa Kurumsal İletişim
 
 
Protezler Silikon Kozmetik Protezler Çocuk Protezleri Sporcu Protezleri Mekanik Diz Eklemleri Soket Sistemleri Elektronik Bacak Protezleri C-Leg Bilgisayar Kontrollü Protez Bacak Power KNEE Rheo Elektronik Diz Eklemi Genium Plie Elektronik Diz Eklemi Rel-K Proprio Foot Harmony sistem Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi Elektronik Kol Protezleri MyoElektronik Kol Protezleri Bebionic Kol Protezleri I-Limb El Protezleri Utah Arm 3 LTI Boston Digital Arm Dynamicarm Ortezler Gövde ve Boyun Ortezleri Gonatroz ve Osteoarthisis Brace Üst Ekstremite Ortezleri Alt Ekstremite Ortezleri Pediatrik (Çocuk) Ortezleri Hazır Ortezler

Gonatroz ve Osteoarthisis Brace

Unloader One oldukça rahat' hafif ve kamufle etmesi kolay bir breys olup mükemmel bir süspansiyon sağlarken ağrılarında büyük oranda azalmasına yardımcı olur.

UNLOADER ONE

 


Unloader One oldukça rahat' hafif ve kamufle etmesi kolay bir breys olup mükemmel bir süspansiyon sağlarken ağrılarında büyük oranda azalmasına yardımcı olur. Bu hafif breys SmartDOSİNG Dial seçeneği sayesinde (yuvarlak açı mekanizması) kolayca ayar yapılmasını sağlayan Dual Dynamic Force Straps özelliğiyle birleşen Össur'un klinik olarak ispatlanmış olan Unloader 3noktadan kaldırma dizaynını da korumaktadır.Renk şifreli Quick Fit Buckles (kolayca oturan tokalar) ile hasta uyumluluğu açısından kusursuz olmasını sağlayan, kaymayı engelleyip konforu arrtıran Össur' un Sensil Silikonu ile kaplanmış tibial pedleri  (astarları) ve esnek dış katmanı bulunan bu üründe uygulama ve çıkarma oldukça kolaylaştırır. Son araştırmalar gösteriyorki Unloader One, fonksiyonu arttırıyor ve ilaç tüketimi ile ağrıyı azaltıyor.

 

Kullanım Endikasyonları

Hafiften ileri dereceye kadar unicompartmental osteoarthrit.

Artiküler Kıkırdak tamiri (mikro fracture/stem hücreleri ile onarım), meniskal kıkırdak tamiri,Avasküler Nekroz, Osteokondrit Dissecans, Kemik iliği Lezyonları ve tüm nonkontakt aktiviteler gibi etkilenmiş kompartımandan yük azaltmayı gerektiren Unikompartmental diz durumları.

 

Gerekli Ölçümler

Patella merkezinin 15 cm aşağısından çevre ölçüsü

 
 
Anasayfa Kurumsal Ürünler Hizmetler Servis Duyurular İletişim Dinamik Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.