Anasayfa Kurumsal İletişim
 
 
Protezler Silikon Kozmetik Protezler Çocuk Protezleri Sporcu Protezleri Mekanik Diz Eklemleri Soket Sistemleri Elektronik Bacak Protezleri C-Leg Bilgisayar Kontrollü Protez Bacak Power KNEE Rheo Elektronik Diz Eklemi Genium Plie Elektronik Diz Eklemi Rel-K Proprio Foot Harmony sistem Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi Elektronik Kol Protezleri MyoElektronik Kol Protezleri Bebionic Kol Protezleri I-Limb El Protezleri Utah Arm 3 LTI Boston Digital Arm Dynamicarm Ortezler Gövde ve Boyun Ortezleri Gonatroz ve Osteoarthisis Brace Üst Ekstremite Ortezleri Alt Ekstremite Ortezleri Pediatrik (Çocuk) Ortezleri Hazır Ortezler

Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi

Protezlerde elektronik yüksek vakum sistemidir. Bu vakum sistemi dört kanallı olup, Bluethooth teknoloji sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

LIMB LOGIC VS ELEKTRONİK VAKUM SİSTEMİ

 

Limb Logic sistemi ile protez soketlerinde güvenli bir şekilde vakum seviyesini ayarlayabilirsiniz. Sistem, sürekli olarak kullanıcının  protezlerine güvenli bir şekilde uyumlu olmasını sağlar.

 

Limb Logic sistemiyle, kullanıcı bir defada 12 saatden fazla 3 metre derinlikte tatlı suda kalabilir.

 

Sistem Özellikleri:

  • Kolay hasta kullanımı için endüktif şarj
  • Düşük enerjiyle çalışan, boyutları daha da küçültülmüş Bluethooth sistem
  • Limb Logic kol ve diz esnekliği
 
 
Anasayfa Kurumsal Ürünler Hizmetler Servis Duyurular İletişim Dinamik Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.