Anasayfa Kurumsal İletişim
 
 
Protezler Silikon Kozmetik Protezler Çocuk Protezleri Sporcu Protezleri Mekanik Diz Eklemleri Soket Sistemleri Elektronik Bacak Protezleri C-Leg Bilgisayar Kontrollü Protez Bacak Power KNEE Rheo Elektronik Diz Eklemi Genium Plie Elektronik Diz Eklemi Rel-K Proprio Foot Harmony sistem Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi Elektronik Kol Protezleri MyoElektronik Kol Protezleri Bebionic Kol Protezleri I-Limb El Protezleri Utah Arm 3 LTI Boston Digital Arm Dynamicarm Ortezler Gövde ve Boyun Ortezleri Gonatroz ve Osteoarthisis Brace Üst Ekstremite Ortezleri Alt Ekstremite Ortezleri Pediatrik (Çocuk) Ortezleri Hazır Ortezler

Proprio Foot

Össur, ürünlerinin işlevselliğini iyileştirmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Daha güçlü ve sağlam duruş, daha sağlam bir motor, daha uzun pil ömrü ve daha geniş bir kullanıcı aralığı gibi çok sayıda avantaj sunan yeni PROPRIO FOOT şimdi her zamankinden daha iyi.

PROPRIO FOOT

 

 

Tepeler, basamaklar ve inişli çıkışlı zeminler; bir uzvunu kaybetmiş olan insanlar, sürekli olarak dünyalarının düz olmadığının farkındadırlar. Össur bu nedenle Biyonik Teknoloji alanında geliştirdiği benzersiz özellikleri alıp PROPRIO FOOT ürününe uygulamıştır. Güvenli yerden yükseklik, akıllı yüzey adaptasyonu ve aktif, doğal hareket bu akıllı cihazı günümüzde piyasada sunulan en gerçek gibi olan protez ayak haline getirmektedir.

 

GÜVENLİ

 

Motorlu bilek hareketi, yerden daha fazla yükseklik sağlayarak güvenli ve kendinden emin bir yürüme şekline destek olur. PROPRIO FOOT, sallanma aşamasında ayak başparmağını tam doğru anda kaldırarak takılma düşme riskini azaltır. Ayağın açısını gerektiği gibi değiştirir ve dizler, kalçalar ve sırt üzerinde yükü hafifletmeye yardımcı olan güvenli ve konforlu bir yürüme şekli için doğal bilek hareketini taklit eder.

 

Güvenli avantajları:

 

  • Motorlu bilek hareketi düşme riskini azaltır
  • Daha yüksek güvenlik ve yürüme kalitesi
  • Dizler, kalçalar ve sırt üzerinde daha az yük

Sallanma aşaması esnasında PROPRIO FOOT’un otomatik dorsifleksiyonu, protezin zemin, kaldırım taşları ve diğer yüzey düzgünsüzlüklerinden aktif ve güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Daha güvenli ve enerji bakımından verimli olan bu hareket tökezleme riskini azaltır ve kalçayı kaldırma ihtiyacını ortadan kaldırır. PROPRIO FOOT, bunun yanı sıra kullanıcının kalkarken veya otururken her iki ayağını (sadece bir tanesi yerine) dizlerinin arkasına kıvırmasına imkan sunarak hareketi daha etkili, doğal ve simetrik bir hale getirir.

 

 

 

ADAPTİF

 

Akıllı yüzey adaptasyonu, eğimli yerlerde ve merdivenlerde benzersiz stabilite, etkinlik ve konfor sağlar. PROPRIO FOOT yokuşları/inişleri otomatik olarak algılar ve yerden daha fazla yükseklik sağlamak için uygun şekilde adapte olur. Merdivenlere etkili bir şekilde tepki vererek çıkış ve inişleri kolaylaştırır.

 

Adaptif özellikler:

 

  • Güvenli bir geçiş için akıllı yüzey adaptasyonu
  • İnişlerde, yokuşlarda ve merdivenlerde benzersiz stabilite, etkinlik ve konfor
  • En yüksek seviyede zemin uygunluğu

 

 

 

DOĞAL

 

 

PROPRIO FOOT, doğal bir şekilde hareket ederek kullanıcının kendine olan güvenini arttırır. Farklı ayakkabılara uyum sağlayabildiğinden simetri ve protezin ayarını korurken aynı zamanda ayakkabıların değiştirilmesine imkan sunar. Kullanıcı oturur konumdayken otomatik olarak zemine doğru düzleşir ve daha istikrarlı ve doğal bir görünüm sağlar.

 

Doğal avantajları:

 

  • Düz zeminde yumuşak yürüme deneyimi
  • Ayakkabı değiştirirken simetriyi ve ayarı korur
  • Sandalyeden kalkma modu ve rahat mod

PROPRIO FOOT’ un çalışma şekli nedeniyle daha simetrik ve hiza elde edilir ve bunun sonucunda da yürüme şekli çok daha doğaldır. Ayak, hızlı ve kolay bir şekilde çok sayıda ayakkabıya adapte olur, hizayı her zaman mükemmel bir şekilde korur ve ayağı  hareket ettirme işlemi öncekinden daha da doğal ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir. Ayak bunun yanı sıra kullanıcı oturduğunda daha normal bir görünüm sağlamak için ayak başparmağının aşağıya doğru bırakmasını sağlar.

Patentli EVO (Enerji Vektörü Optimizasyonu), zemin reaksiyon kuvvetlerinin transferini daha etkili bir hale getirerek yumuşak bir geçiş hareketi yaratır ve böylece zemin ile uyumu ve bilek kontrolünü iyileştirmeye yardımcı olur.

 

 

 

 

PROPRIO AYAK Kullanıcı Bilgileri

Amputasyon seviyesi:

Transtibial

Etki düzeyi:

Orta için düşük

Max Hasta Ağırlık:

125kg (£ 276)

 

PROPRIO AYAK Ürün Bilgileri

Garanti: 24 ay sınırlı garanti.

 

 

 
 
Anasayfa Kurumsal Ürünler Hizmetler Servis Duyurular İletişim Dinamik Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.