Anasayfa Kurumsal İletişim
 
 
Protezler Silikon Kozmetik Protezler Çocuk Protezleri Sporcu Protezleri Mekanik Diz Eklemleri Soket Sistemleri Elektronik Bacak Protezleri C-Leg Bilgisayar Kontrollü Protez Bacak Power KNEE Rheo Elektronik Diz Eklemi Genium Plie Elektronik Diz Eklemi Rel-K Proprio Foot Harmony sistem Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi Elektronik Kol Protezleri MyoElektronik Kol Protezleri Bebionic Kol Protezleri I-Limb El Protezleri Utah Arm 3 LTI Boston Digital Arm Dynamicarm Ortezler Gövde ve Boyun Ortezleri Gonatroz ve Osteoarthisis Brace Üst Ekstremite Ortezleri Alt Ekstremite Ortezleri Pediatrik (Çocuk) Ortezleri Hazır Ortezler

Genium

Genium Bionic sezgisel olarak hareket eden, adımlarınızı daha önceden tahmin edip ona göre ivmelenen bionik diz eklemidir. Bu özelliğiyle, bu konuda dünyada ilk olma özelliği taşımaktadır.

GENIUM

Doğal bir yürüyüş amaçlı geliştirilen mikroişlemcili diz eklemidir. Genium Bionic , içinde karmaşık duyu sistemi barındırır. Birden fazla çevre girişi mevcut olup, bu girişler sayesinde engeller ve merdiven inip çıkmak gibi özel hareketler için eşsiz işlevsellik sunmaktadır.

 

            Protezlerde ilk defa kullanılan Genium denge çarkı teknolojisi sayesinde, ivme ölçerin eklem hızını hesapladığı anlarda eklemin açısıyla ilgili üç boyutlu bilgileri toplar. Genium Bionic de bulunan 4 farklı özellikteli, sensör, mikroişlemciye diğer hiçbir dizde olmayan bilgi veri akışı sağlar. Böylece hareketin her anında mutlak kontrol yapılmış olur. Bu sayede kullanıcının çeşitli hızlarında, diz ekleminin hem adımlara hem de yönlere uyumu sağlanmış olur.

 

            Genium protez diz eklemi suya karşı dayanıklıdır. Şarj ömrü, ortalama bir kullanıcı için beş gündür.

 

 

            Genium Özellikleri

  • Su sıçramalarına karşı dayanıklıdır.
  • Beş gün pil ömrü
  • Beş farklı ek modu sayesinde daha fazla çeşit kullanıcıya hitap edebilir
  • Uzaktan kumandası, dijital olarak pil seviyesini ve adım sayısını gösterir
  • Açık şarj bağlantı noktası olmadan endüktif şarj imkanı
  • 135 dereceye kadar kıvrılabilme özelliği sayesinde rahatça çömelme imkanı
  • Kompakt boyutları sayesinde kısa boylu kullanıcıların uzun güdüklerine bile uyum sağlar
  • Bilgisayar Destekli Hizalama (CAA) programı sayesinde, protez montajı esnasında rahatlık isabetliliği artırır.

Genium sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için uzmanımızla temasa geçebilirsiniz…

 
 
Anasayfa Kurumsal Ürünler Hizmetler Servis Duyurular İletişim Dinamik Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.