Anasayfa Kurumsal İletişim
 
 
Protezler Silikon Kozmetik Protezler Çocuk Protezleri Sporcu Protezleri Mekanik Diz Eklemleri Soket Sistemleri Elektronik Bacak Protezleri C-Leg Bilgisayar Kontrollü Protez Bacak Power KNEE Rheo Elektronik Diz Eklemi Genium Plie Elektronik Diz Eklemi Rel-K Proprio Foot Harmony sistem Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi Elektronik Kol Protezleri MyoElektronik Kol Protezleri Bebionic Kol Protezleri I-Limb El Protezleri Utah Arm 3 LTI Boston Digital Arm Dynamicarm Ortezler Gövde ve Boyun Ortezleri Gonatroz ve Osteoarthisis Brace Üst Ekstremite Ortezleri Alt Ekstremite Ortezleri Pediatrik (Çocuk) Ortezleri Hazır Ortezler

Sporcu Protezleri

Sporcuların branşına göre tasarlanan, rahat hareket edebilme amaçlı, itme fazı güçlü olan ve potansiyel enerjiyi kinetik enerjiye dönüştürme yönü olan protez çeşitleridir.Merkezimizde sporculara yönelik uygulamalar yapılmaktadır.

Cheetah ®

 

 

 

Cheetah atletizm sporu üretilmiş için özel bir ayakdır. Üstün işlevselliği nedeniyle, Cheetah profesyonel sporcuların favori tercihidir. Diz altı ve diz üstü amputasyonlarında uygulanabilir bir ayak çeşididir. Sprint için özel ayak modülü vardır. 250 mm.ye kadar laminasyon konektörü mevcuttur. Daha fazla ayrıntılar  için uzmanımızla görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Flex-Sprint

 

 

Cheetah modelinden farkı laminasyon konektörünün olmayışı ve sadece diz altı amputasyonları için uygun olmasıdır. Yüksek hızlar için uygundur. Daha fazla ayrıntılar  için uzmanımızla görüşebilirsiniz.

 

 Nike Sole with Flex-Run

 

 

 

Ampute aktifler için tasarlanan Össur Flex-Run, dünyaca ünlü spor markası Nike ın, bu ayak için özel olarak geliştirdiği tabanıyla entegre olmuştur. Bu kombinasyon sayesinde kullanıcı parkta rahat koşabilir, jogging yapabilir, günlük hayattaki açık alan spor faaliyetlerini yerine getirebilir.

 
 
Anasayfa Kurumsal Ürünler Hizmetler Servis Duyurular İletişim Dinamik Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.