Anasayfa Kurumsal İletişim
 
 
Protezler Silikon Kozmetik Protezler Çocuk Protezleri Sporcu Protezleri Mekanik Diz Eklemleri Soket Sistemleri Elektronik Bacak Protezleri C-Leg Bilgisayar Kontrollü Protez Bacak Power KNEE Rheo Elektronik Diz Eklemi Genium Plie Elektronik Diz Eklemi Rel-K Proprio Foot Harmony sistem Limb Logic vs Elektronik Vakum Sistemi Elektronik Kol Protezleri MyoElektronik Kol Protezleri Bebionic Kol Protezleri I-Limb El Protezleri Utah Arm 3 LTI Boston Digital Arm Dynamicarm Ortezler Gövde ve Boyun Ortezleri Gonatroz ve Osteoarthisis Brace Üst Ekstremite Ortezleri Alt Ekstremite Ortezleri Pediatrik (Çocuk) Ortezleri Hazır Ortezler

Çocuk Protezleri

Çocuklarda protez uygulamaları, yetişkinlere göre farklılıklar arz eder. Amputasyon sebebi, çocuğun okul ve oyun ortamları ve aynı zamanda psikolojik kabul edilebilinirliği önemli etmenlerdir. Gerekirse terapistle birlikte çalışılması gerekebilinir.Merkezimiz çocuk protezleri konusunda çok uzun bir tecrübeye sahiptir.

 

Flex-Foot ® Yeni

Flex-Foot özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Karbon Fiber alaşımından dolayı ve özel tasarım Karbon-X topuktan dolayı şoku emip, enerji dönüşümü sağlar. Bu sayede hem rahat bir salınım hem de daha uzun adım atılmasına olanak sağlar. Böylece çocuklarınız günlük aktivitelerinde arkadaşlarından geriye kalmaz.

 

Total Diz ® Yeni

 

 

Son derece dayanıklı hafif alüminyum alaşımdan imal edilmiştir.Toplam ağırlığı 365 gr dır.Ödüllü bir ürün olan total dizin bir çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı oyun esnasında dayanıklılığı arttırmak ve aşınmayı yarıyarıya indirmek için iğne yatakları yerine kompozit yatakların olması, titanyum geri bağlantısının standart bir bileşen olması, uzatma için ikili seçeneği sayabiliriz.

 

 

 

Flex-Run ™ Yeni

Flex-Run çocuklar için özel tasarlanmıştır. Özellikle spor aktivitelerinde bulunan çocukların bu faaliyetlerinden geri kalmaması için tasarlanmış bir üründür.

Çalışan ayak en esnek olacak şekilde tasarlanmıştır, Flex-Run New artmış yastıklama sunar ve düşük frekanslı dinamik Transfemoral ve transtibial kullanıcılar için bu ayak idealdir.

 

Iceross Stabilo ® Yeni Silikon Liner

         Iceross Stabilo  New, çocukların günlük aktivitelerinde, yüksek darbelerde dahi denge ve konforları için tasarlanmıştır.

         Iceross Stabilo  Silikon Liner, bu sayede daha istikrarlı oyun, daha aktif cilt bakımı sunar.

 

Iceross Stabilo Yeni Özellikler

Ürün Özellikleri:

  • Konfor ve Koruma 
  • Aktif Cilt Bakımı
  • Nemlendirici sayesinde cilt sağlığı 
  • Pistonlama sayesinde doku istikrarı
  • Silikon ve kapak arasındaki güçlü yapıştırma sayesinde radyal güç oluşumu
  • İstenilen renklerde astarın yüksek çözünürlükte desen baskısı


 
 
Anasayfa Kurumsal Ürünler Hizmetler Servis Duyurular İletişim Dinamik Ortopedi San.Tic.Ltd.Şti. Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.